| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy Am 16 ani jumate si inca nu mi'au crescut sanii ..adica ii am foarte mici. oare ce sa fac sa'mi creasca? Fetele care au avut probleme de genu va rog sa'mi raspundeti happy Multumesc
Funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BiscuiteeeMoale a răspuns:

Sa ii lasi in pace sa creasca singuri. Nu folosi uleiuri creme sau de astea, depinde de organismul fiecarei femei. Daca vrei sani mai mari poti sa iti iei sutien cu push-up si tii face mai mari, nimeni nu stie ce ai tu acolo :* Eu asa fac, hehe :*:* Funda?

| andra4450 a răspuns (pentru BiscuiteeeMoale):

BiscuiteeeMoale, Port sutien cu push up de 2 ani. dar e vara si vreau sa merg si eu la piscina sau undeva ...si nu pot sa port costum de baie...pff nu stiu ce sa fac.

| BiscuiteeeMoale a răspuns (pentru andra4450):

Eu am si costum de baie cu push-up :* :d

14 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Nu toate femeile sunt Pamela Anderson.
Unele vor fi mai dotate, altele mai putin dotate.

Răspuns utilizator avertizat
| catalino200 a răspuns:

Buna Andra, nu esti o cauza pierduta, sunt fete de 18 ani la care nu leau crescut sanii, sa stii, sanii cresc pana la 21 de ani, iar daca vei face sex macar odata vor creste mai repede, nu ma intreba de ce, am citit pe un site de medicina, si in principiu nu uita!
Problemele de natura medicala sunt probleme serioase care necesita asistenta/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativa si in nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare va recomandam sa apelati la personal medical specializat atat pentru diagnosticare, cat si pentru tratament.

| BiscuiteeeMoale a răspuns (pentru catalino200):

Doamne straight face Asa pune- o sa faca sex ca sa ii creasca sanii. Unele fete pot llua asta in serios, numai da raspunsuri asa sau macar puteai sa formulezi altfel. Andra fa cum ti-am spus eu i-ati push up, nu te apuca sa faci sex laughing! A sunat cam ciudat laughing

| singuraticul21 a răspuns:

Ceau fato e contul lui fratelui meu nu iti fa grija e din cauza hormonilor nu cresc daca ai face... iti cresc dupa aia

| DianaBia a răspuns:

Pai, eu nu am problema asta dar iti pot raspunde:
-O sa-ti creasca cu timpul, depinde, unele fete se dezvolta mai repede, altele nu....nu-ti fa probleme de genu asta...(poarta sutien daca vrei sa-ti para mai mari)

| andra4450 a răspuns:

@catalino 2000, Eu inca sunt virgina big grin si nu o sa'mi incep viata sexuala doar sa'mi creasca sanii big grin Credeam ca sunt si alte metodelaughing

| andra4450 a răspuns:

BiscuiteeeMoale, Port sutien cu push up de 2 ani happy. dar e vara si vreau sa merg si eu la piscina sau undeva ...si nu pot sa port costum de baie...pff nu stiu ce sa fac.

| AnnaBaa a răspuns:

Trage-te de sani rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))

| joldesh a răspuns:

Plante cu stimulare hormonala www.marirea-sanilor.com
Iata un amestec de plante care promite rezultate deosebite seminte de marar, radacina de lemn dulce, inflorescente de busuioc si seminte de ananas. Plantele se macina cu rasnita electrica de cafea sub forma de pulbere, dupa care se amesteca in parti egale. Se ia 1 lingurita de amestec de 3 ori pe zi, inainte de masa. Amestecul se tine sub limba un sfert de ora, dupa care se inghite cu apa.
O alta metoda de marire a sanilor este masajul si pentru acesta exista uleiuri speciale, precum: uleiul de germeni de grau si cel de marar. Tehnicile de masaj implica in general usoare miscari de du-te vino asupra sanilor.
Aceste tehnici s-au dovedit a fi foarte eficiente in ce priveste fermitatea si tonifierea sanilor, atunci cand sunt puse zilnic in practica si folosite impreuna cu lotiuni pentru marirea sanilor.

In plus pe blog www.marirea-sanilor.com cresterea sanilor se poate face si prin exercitii recomandate medical - eu le-am primit gratuit sunt peste 30 de videouri...

| georgiana54 a răspuns:

Eu am incercat produsele pe baza de plante. Am gasit date despre produs aici http://breastfast.ro/articole/pentru-a-avea-xxl-bust-cumpara-breastfast/

| Mayadesnuda a răspuns:

1. tinctura de marar
2. tinctura de barba ursului
nu le lua aiurea, macar in doze recomandate de prospect(plantele sunt periculoase luate aiurea) pentru varsta ta, nu stiu dozele si nici daca e recomandat.Plantele astea mai au si alte calitati ca regleaza menstruatia si starile premenstruale. Atentie ca te fac foarte fertila(verificat la mine) si cam horny.Ce mai e verificat e ca pielea devine fina si parul e mult mai misto, nici nu mai ai nevoie de tate.
Cat despre inceperea vietii sexuale, nu stiu la mine n-a functionat, numai cand am alaptat s-au marit de vreo 3 ORI.
Nu cumpara produse scumpe de marit sanii ca n-au efect( stiu personal mai mult de 5 cazuri).
Ia-ti niste modele feminine trasnet ca Milla Jovovich care au cucerit lumea cu personalitate si fara tate. Garantez ca functioneaza! Asta la mine a mers cel mai bine!