| RobertaDayana a întrebat:

Buna!
Am auzit de taieturile cu lama...
Si ca daca ne taiem putem primi bolii ....Mai ales daca folosim lama unul dupa celalalt (gura in gura)
Imi puteti spune mai exact ce bolii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

E aşa la modă să te tai, nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hiv, hepatita si orice alte infectii.

cica ai auzit de taiturile cu lama... ce dracu ba oameni... voi nu sunti sanatosi. Ai nevoie de un psiholog

| MaliciousDeath a răspuns:

Cum adica gura in gura? Vrei sa faci cosplay pentru Joker si nu stii cum sa devina mai romantic procesul?

Răspuns utilizator avertizat