| mdeea a întrebat:

Am auzit despre capsula pentru san.Este o pastila care te ajuta sa iti maresti sanii sau sa le dai o forma.Ati folosit`o? Ce parere aveti despre ea? Are efecte secundare? Va multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| biancabellaa a răspuns:

Iti spun eu nu incerca.

Mai bine du-te prima data la medic si vezi ce spune si dupa vezi daca o incerci sau nu

| andreig a răspuns:

laughing) nu cred ca este eficienta...altfel ai vedea peste tot femei cu sani mari, mari laughing

| Miruna Pavel a răspuns:

daa functioneaza laughing laughing laughing