| Little Kid a întrebat:

Am avut cosuri pe fund, mi-au trecut, dar acum au ramas semnele de al ele. Niste cicatrici, urme.
Cu ce sa dau sa treaca? Avand in vedere ca nu mai am niciun cos, doar semne. Vreun remediu facut in casa? va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Patry908 a răspuns:

laughing din moment ce sunt pe fund nu cred ca are rost sa le faci sa dispara, pentru ca nimeni nu cred ca te opreste in mijlocul drumului ca sa iti dea jos pantalonii sa iti verifice fundullaughing doar daca nu cumva exista politia fundurilor, deci nimeni nu are cum sa iti vada asa zisele urme...o sa dispara, nu te temelaughing
P.S: intrebarea a fost pusa la misto? laughing

| Little Kid explică (pentru Patry908):

Se pare ca tu ai chef de misto.
Mai bine nu raspundeai sincer te-ai facut de rahat.
Nu te-ai gandit ca am o varsta si imi este rusine de partenerul meu? Si nu numai asta. Este pentru mine, pentru a ma simti bine in pielea mea
Prea multe explicatii pentru cine nu merita!

| Azre a răspuns:

Poți da cu tinctură de propolis, elimină cicatricile măcar parțial. Propolisul ajută la regenerarea pielii

| Little Kid explică:

Pff.
Multumesc

Răspuns utilizator avertizat
| CassieBee a răspuns:

Exista o crema de la Gerovital pentru imperfectiuni ale pielii. Pete, cicatrici, urme etc. Ai putea s-o incerci. O poti cumpara din hypermarket-uri(eu am gasit in Selgros)

| est1 a răspuns:

La farmacie este o crema de pete poate merge si pentru ptoblema ta.big grin

| Bubuella a răspuns:

Pai daca ti'au ramas cicatrici(urme) nu cred ca poti sa le faci sa dispara...adica sunt semne...nu? happy