| RoxanaAndreeaBianca a întrebat:

Am avut un dinte cariat si am fost la dentist, mi l-a curatat si mi-a pus plomba. Dupa 3 luni de cand am fost la dentist, a inceput sa ma tot doara dintele! sad
Ce pot lua pentru a scapa de durere?
Eu nu cred ca e ceva grav sad si la dentist a zis ca nu am nimic straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Si eu am patit asa.Nu imi curatase bine si s-a facut infectie.Pana mergi din nou la dentist ia si tu No-spa si clateste-te cu apa de gura cu propolis sa nu agraveze.

| TempestUV a răspuns:

Dentistu ala nu stie ce spune.Incearca cu niste algocalmin.