| RoseMari23 a întrebat:

Bunabatting eyelashes am fost zilele trecute la plaja si m-am cam ars sad acum ma cojesc si pentru cei care au mai trecut prin asta sunt curioasa daca raman petestraight face va rog sa imi raspundeti, dau fundita >big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana in parte, dar de regula nu raman.Te poti da pe piele cu iaurt rece pentru a o calma, iar de acum inainte foloseste crema cu factor de protectie 30(sunt cele mai recomandate)si nu te expune la soare in intervalul 12-16.

3 răspunsuri:
| RoseMari23 explică:

Va multumesc tutror pentru raspunsuri, apreciez:* m-am mai linistit acum happy

| BrIa_7731 a răspuns:

Eu am patit-o cand aveam 13 anihappy aveam pielea crapata happy si mi-au ramas pete pe spate

| EnNdY a răspuns:

Nu Iti Raman Petewinking Te Faci Putin Mai Neagra! Iar Iarna Te Faci Inapoi Albabatting eyelashes Deci Nu Te Ingrijora