| melaniiie a întrebat:

Am fost la mare weekend-ul trecut si acum ma cojesc pe piept. Dupa ce se cojeste pielea, raman niste pete albe. Vor ramane asa sau trec? Daca da in cat timp?

Răspuns Câştigător
| Elenutza_7555 a răspuns:

Iti trc stai lin.mie mi -a intamplat asta pe maini si se vedea foarte rau in 5 zile mi-a trc.bineinteles au mai ramas niste pete dar cu trc a catorva zile o sa se treaca.STAI LINNNN...kiss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate am o veste poasta pentru tine :
Daca nu te-ai tratat la timp(adica nu ai dat cu crema solara...) o sa-ti ramana urmele acelea albe