| anonim_4396 a întrebat:

Buna am luat crema asta de la Avon http://avonshop.co.uk/......_popup.asp o folosesc pentru cosuri si pete dar pana acum nu am avut nici-o schimbare voi avea? pentru cine a folosit-o! va rog spuneti-mi sa stiu daca sa ma opresc! si sa folosesc alta! dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Mai bine te-ai duce la dermatolog sa-ti recomande o crema.
Mergi la dermatolog.
Te pup!

| Kosaerik94 a răspuns:

Eu nu folosesc asemenea produse! Iti recomand de exemplu o gama de produse care chiar functioneaza si se gaseste in farmacii! Gama SEBA MED este o firma Germana si chiar a avut efect te costa vreo 20- 30 de lei dar cu siguranta vei avea rezultat dac anici cu asta nu iti dispare consulta un medic dermatolog si iti va da reteta cea mai buna!