| xLittleAngelxD a întrebat:

Credeti ca crema pentru cosuri de la Avon este buna? Daca nu ce imi spuneti sa folosesc.

5 răspunsuri:
| koko a răspuns:

Foloseste zineryt...te asigur ca e super bun... dupa 2 saptamani nu o sa mai ai aproape nici un cos

| Rj a răspuns:

Eu am folosit crema pentru puncte negre de la Avon si e destul de ok, dar cred ca cel mai bine ar fi sa cauti niste metode naturiste.

| Krpsuu a răspuns:

Ce iti spun eu este ca faci o alegere foarte proasta.Toate produsele indiferent ce marca nu au nici un efect.Crede-ma ca eu am incercat, pana m-am hotarat sa ma duc la Dermatologie si mi-au dat tratament si mi-a trecut foarte repede.Crede-ma.nu face prostia sa te dai cu orice crema pe fatahappy

| Loryb a răspuns:

Buna,

Incearca produsele Avon pentru ten acneic, mai multe informatii, gasesti aici:
http://produse-avon.blogspot.ro/......ic_31.html
Dar in acelasi timp, incearca sa identifici si cauza printr-o vizita la medic si o serie de analize.

| Andreea_3862 a răspuns:

Unguent cu propolis aplicat pe cosuri. Si spalatul fetei dimineata si dupa demachiere, seara. Neaparat. Sau mai des, daca e cazul. Trebuie sa ai fata curata. Daca nu speli fata de cate ori e necesar, degeaba cauti produse pentru. asa ceva.