| shygirlllllllllllllllllllllllllll a întrebat:

am nevoie de niste sfaturi de la persoane care au trecut prin asa ceva sau care au cunostiinta de asa ceva. De mult timp am o crusta alba pe limba cu niste bubite mici si nu stiu ce sa ma mai fac. Am facut tot felul de analize si exudat. Nu am candida, glosita, streptococi sau mai stiu eu ce. Mi s-a spus ca am o flora bacteriana, nimic patogen. Nu mi s-a dat niciun tratament. Vreau sa scap cumva de crusta aceea, dar nu stiu cum si ce sa mai incerc. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Radu-Andrei_Avieriţei_1992 a răspuns:

Du-te la doctor! S-ar putea sa ai o ciuperca!

| shygirlllllllllllllllllllllllllll explică (pentru Radu-Andrei_Avieriţei_1992):

Am fost! Nu am. Nimeni nu zice nimic legat de ce ar putea fi.