| Eva123 a întrebat:

Buna! Am o intrebare pentru voi. A folosit cineva biomed 6+masa? Daca da, v-a ajutat? Sau stiti si alte medicamente care ajuta la ingrasat? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Davidutz777 a răspuns:

Da, e foarte bun. incearca sa iei vitamine regulat. și să nu exagerezi cu mesele, mai puțin stres, mai puține alimente nesănătoase. dacă ești fumătoare. îți sugerez sa le lași o perioada. sau daca ai putea chiar de tot. trebuie să mănânci carne roșie mai în sânge daca nu te deranjează și să îți faci cate o salata de fructe la vreo 2 -3 săptămâni, și bea apa in doza zilnica recomandata, ajuta la absorbția vitaminelor in corp!

| Eva123 explică (pentru Davidutz777):

Ajuta la ingrasat sau doar,, se spune,, asa?

| Davidutz777 a răspuns (pentru Eva123):

Sincer sa fiu eu sunt slab mort? dar din cauza țigărilor am slăbit așa. până să nu fumez eram mai gras... Și. da chiar ajuta ceea ce ți am spus. dar nu trebuie sa te mai stresezi, că ești slabă poți să te îngrași, mai rău era daca vroiai să slăbești., bea apă regulat. crede mă face minuni in corp și ferește te de KFC, asta pentru sănătatea ta. și ar merge câteva dulciuri asta că și gustare in timpul zilei, dar nu exagerat. sunt sigur că o să de-a roade și Biomed e foarte bun și încă o dată îți spun mai ușor cu stresul! Noapte buna! ☺️?

| Eva123 explică (pentru Davidutz777):

Multumesc frumos! Ti am pus raspunsul castigator?

| Davidutz777 a răspuns (pentru Eva123):

Mulțumesc mult!?☺️☺️