| DraIneR a întrebat:

happy Am o mare mare MARE problema worried In ultimul timp visez in ceata adica am avut numai visuri in care aveam dureri. In vis durerea se simte de 10 ori mai mare ca in realitate va pot spune, este acuta! Ba visez ca am crampe ba ca sangerez ba ca nu pot misca diferite parti ale corpului : mana, piciorul etc.
Iar uneori ma trezesc cu aceste dureri acute care dispar in aproximativ 2 secunde dupa ce am deschis ochii.
Acum vreo 3 zile mai sa ajung la spital deoarece nu ma puteam misca din cauza durerii cardiace
Deci intrebarea mea este : despre ce ar putea fi posibil aici? Subconstient?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| zxsds a răspuns:

Ciudata treaba... Consulta un doctor!

| DraIneR explică:

Anturaj? Ce anturaj? Eu n-am prieteni imi pare rau sa o zicwinking

| liongirl a răspuns:

Buna!`Eu nu te fac nebun/a, dar sincer cred ca ar trebui sa vorbesti cu parintii tai despre o posibila consulatare la un psihoterapeut.Cred ca se datoreaza stresului si a varstei, dar si a imprejurimilor(ma refer la anturajul care il ai si la starea ta de spirit). Acum, asta e parerea mea si cred ca ar fi bine sa ma asculti pentru ca se pare ca problema este destul de serioasa.winking

| LinaAlina a răspuns:

Daca visezi in ceata e semn rau, ai grija sa nu fii pacalit mai ales in afaceri, proiecte

| LinaAlina a răspuns:

Nu vreau sa te sperii dar daca visezi picior e semn rau, de boala grea.

| LinaAlina a răspuns:

Daca vezi sange e semn rau de doliu si necaz, daca il vezi curgind vei avea o paguba, daca versi inseamna moarte apropiata, daca esti murdara vei fi implicata intr-un proces.Cauta pe net ca este dictionar de vis.Acolo vei gasi tot de ce ai nevoie.