| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema deci fix azi mi-a venit pentru prima data menstruatia dar curge detul de incet si azi la ora 17 trebuie sa merg cu familia la piscina. Eu i-am spus memei mele ca mi-a venit, i-am aspus ca curge incet si ca pot sa merg (aproape nu imi curge deloc.Ce ziceti stiti cumva cum sa fac sa nu imi inceapa mai tare sau ceva (acolo voi sta pana pe la 8)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| unu3doi2trei1 a răspuns:

Dacă știi că-ți curge, mai bine rămâi acasă. Stai și fără griji și nici nu riști nimic, părerea mea.
Sau ai putea utiliza un tampon intern ob mini.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai o mamă foarte „grijulie". In mod normal te-ar fi lasat sa ramai acasa.

| Alle236 a răspuns (pentru darrio2007):

Pai pana la urma am ramas acasa si a rams si ea cu mine

| darrio2007 a răspuns (pentru Alle236):

Ma bucur pentru tine.