| anonim_4396 a întrebat:

Bună.Am o problema.Am văzut de câteva zile ca pielea de pe capul penisului este cam uscată parcă.Ce poate fi? Am 14 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ca cu untura sa alunece

| corbulalbrosu a răspuns:

Trage preputiul peste gland incat sa-l acopere cat mai bine. Rostul acestuia este de a-l feri atat de "uscaciune" cat si de frecarea de lenjeria intima si eventuale julituri si a mentine o anumita umezeala care este cea oferita in mod natural. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum sa zic...chiar în vârf e uscată unde nu e acoperita si mi-e teama sa nu fie ceva grav.