| anca_5067 a întrebat:

am o problema cu greutatea mea [sunt prea slaba pentru varsta mea] cum as putea sa ma ingras? sad.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anonim_5904 a răspuns:

1) mananca multe banane ingrasaaa
2) lasa stresul si baga in tine paine multa
3)dormi cat mai mult
4)nu te mai plange de kg ca asa subconstientul nu o sa-ti permita sa mai pui pe tine
5)lasa tigarile, cafeaua si restul chestiilor de genul asta
6)nu lua pastile vorbesc serios sunt chiar degeaba bani aruncati
7)mananca la ore fixe asta ingraaaasa in fiecare zi sa -ti faci un program in care sa mananci cam la aceeasi ora
8)razi cat mai mult chiar ingrasa
9)nu te omora cu sportul decat doar la chestii necesare si simplistebig grin

sper ca ti-am fost de ajutor pentru ca asa vei pune pe tinewinking