| MaryLi a întrebat:

am o problema de 2 luni am ulcior la ochi si nu stiu ce sa fac ca sa-mi treaca. poate imi dati niste sfaturi care ma vor ajuta. mersi mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Xenaaaa a răspuns:

De 2 e fff mult, du.te la un doctor.eu cand am avut am fost la medic, mi.a recomandat niste picaturi ff eficiente si la un pret bun+servetele speciale.nu folosi acelasi prosop pe care il foloseste restul familiei,ulciorul se ia destul de usor. poti incerca, de asemenea, povestea cu lingura de lemn incalzita, functioneaza.dar, 2 luni deja iti da un semn de alarma.du.te la doctor.sanatate!

| XxOanaAlexandraxX a răspuns:

Hey!
Eu cand avem ma duceam la baie de cateva ori pe zi si dadeam cu apa si sapun ca sa curat.
Mi-a trecut imediat in vreo 4 zile dar 2 luni...mai bine ai apela la un medic...
Succes!happy