| Alexandrutza150795 a întrebat:

Buna mama mea are o problema de ceva vreme, la ochi ii apare un ulcior a incercat tot felul de solutii si nu ii mai trece ma poate ajuta cineva cu ceva "leacuri babesti" sau un tratament va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| zacrazy a răspuns:

Kanamicina oftalmologica, unguent. Spune-i sa citeasca prospectul inainte. Recomand un consult oftalmologic... e vorba de ochi totusi...

| doctorul9595radu a răspuns:

Ce-a mai buna solutie este sa apelezi la un oftalmolog sa nu agravezi situatia cu leacuri babesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu cum, iei o bucata de ziar, ii dai foc si ramane bucata de ziar galbena arsa, o pui repede acolo.