| onii a întrebat:

am o problema foarte grava, deci eu la un momendat am avut paduchi, si am scapat oarecum de ei, dupa ma manca iar capu si am vazut ca am ogramada i-am scos pe toti cred cu pieptene special din os, si acum nu stiu sigur dar creca am lindini nu sunt sigura ori cojite ori matreata si acum seara am mai gasit 1 si mama nu vrea sa imi ia solutie pentru ca nu prea mai avem bani si ...mda si nu prea pot si vine si scoala poate cu gaz dar nu stiu sigur, va rog ajutati-ma oricum eu nu o sa mai ies afara pana nu sunt curatata... mor de frica e pentru prima data si sper sa nu mai am. va rog ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

E pentru prima dată, dar ai mai avut, numai că ai scăpat de ei... oarecum laughing
Se pare că ți-au mâncat din creier... ai pus-o.
Încearcă cu gaz. Înainte nu erau soluții anti păduchi, totul se rezolva cu gaz.

| Madaliinaaa a răspuns:

Dupa baie, cleteste`ti parul cu otet.

| ramona1989 a răspuns:

Cu petrol o sa scapi de ei happy