| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema legata de cosuri...ideea e ca nu sunt doar pe fata ci si pe spate...Stiu ca e ciudat dar sper ca ma puteati ajuta cu niste sfaturi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Buna! Exista la Avon un gel de dus pentru. asa cevahappy

| Akuryo a răspuns:

Eu am scapat de ele cu o crema de galbenele de la plafar, du-te la un plafar si intreaba, pe langa crema de galbenele sa iti mai dea anumite produse. Daca ai tenul gras poti scapa de ele doar daca te duci la salon sa ti le sparga cu acul si este dureros si apoi sa primesti un tratament cu un fond de ten special si cremethinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai din cauza ca transpiri :d sa te speli foarte des pe spate cu un burete putin aspru si sa porti haine de bumbac mai ales pijamalele sa fie 100% bumbac si nu folosi geluri si creme de dus k nu sunt bune ci doar o lotiune tonica...:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult tuturor...ma bucur ca mi-ati raspunslove struck azi mi-am facut contul si nu ma asteptam sa primesc atat de repede raspunsuri. pupici