| danaalin2002 a întrebat:

Buna,am o problema luna trecuta mi-a venit menstruatia normal, insa luna asta mi-a venit 2 zile la rand maro dar nu mult,dupa s-a oprit.Din luna Mai nu am mai avut contact sexual, am facut 6 teste a iesit o singura linie la toate, tin sa mentionez ca din luna Februarie am avut probleme cu apendicita cam la 1 luna si un pic cate un granulom de fir.Am fost foarte stresata in privinta asta. Daca era baza de sarcina testele au fost Sure-Check sunt destul de performante am facut si cu prima urina de dimineata sa fiu sigura asta s-a intamplat dupa 1 saptamana de la aceasta problema.Ma intreb ce poate fi? O dereglare, am un obicei prost mai stau si cu picioarele goale pe gresie, dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Miree a răspuns:

Da, poate să fie o simplă dereglare care va trece. Oricum, nu este în regulă ce ţi se întâmplă. Încearcă să iei legătura cu un medic, unspeacialist pentru a te ajuta!