| Georgianadouapuncteics a întrebat:

Bunahappy..Am si e o intrebarewinking. Ce tratamente pentru par stiti voi? Pentru ca am un par uscat si imi apare foarte des matreata la 1-2 zile dupa ce ma spal pe cap.(Dau fundahee hee

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BeautyDream a răspuns:

Daa si eu aveam matreata pana am folosit un sampon anti-matreata cu balsam eu am luat samponul si balsamul de la AVON este foarte bunn... Sper sa iti fi fost de ajutor.Paa, paaa!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește un șampon antimătreață, un balsam care să hrănească scalpul.
Pa, pa.

| fabiola a răspuns:

Limpezeste parul cu otet in care ai pus la macerat urzici, ca tot e sezonul lor!