| Monik_6267 a întrebat:

Ati incercat gelul de curatare cu extract de ceai alb de la Avon? Cum vi s-a parut? Eu as vrea sa scap de cosuri si de asemenea sa imi hidrateze si tenul. Credeti ca ar fi folositor? Sau ce alt produs m-ar ajuta? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| elyeliana a răspuns:

Ar trebui sa incerci produsele din gama Clearskin (2 produs verzi ~ masca si gelul de curatare ~ si produsul albastru ~ lotiune de curatare cu acid salicilic ). eu pe acestea le folosesc si pot sa spun ca merita.happyP. S.: Sa citesti cu atentie instructiunile de utilizare; (eu nu am mai folosit produsele de ceva timp si deja imi apar problemele de care incercam cu totii sa fugim (cosurile sad ). dar nu este o problema pentru. ca am sa reincep utilizarea lor laughing

1 răspuns:
| vladimirovici a răspuns:

Nu cred
nu te da cu creme ca iti strici tenul