| anonim_4396 a întrebat:

Azi am cazut cu BMX-ul pe spate, si nu stiu cum dar m-am lovit la coloana lat gat, si ma doare daca ma misc brusc. Ce ma doare oare? a da, si tot imi pocneste. Astept raspunsul!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel mai bine este sa mergi la un medic, care te va consulta si iti va spune daca sunt probleme ori nu. Cat de bun medic ai fi este greu sa dai, de la distanta si pe baza a ceea ce ai spus, un verdict corect si tratamentul bun. Poate o sa trebuiasca sa faci si vreo radiografie, asa ca nu mai astepta. Poate sa nu fie ceva grav si ar trece de la sine dar nu merita sa risti, poti merge la urgenta. Sanatate si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bilele de la coloana

| claudiu123 a răspuns:

Ai putea avea ori probleme minore care vor disparea ori probleme majore cel mai bine ar fi sa te duci la medicwinking si sa anunti parintii in caz ca nu ai facut-o... e in joc sanatatea ta nu-ti bate joc de ea... eu chiar ieri m-am taiat la piept intr-o tabla cand voiam sa ma urc pe un garaj am fost si la spital noroc ca nu am avut probleme grave