| Viviutza_Vivi_1995 a întrebat:

am si eu o intrebare cat slabesti in 2 sapamani daca mananci pe zi o punga de pufuleti si 2-3 mere + 20 min de sarit coarda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Viviutza_Vivi_1995 explică:

Ps: nu e pentru mine ci pentru o prietena de a mea big grin

| FreeTimeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Heeeyyy, ca sa slăbești repede încearcă să ai o motivație de exemplu pe diacont la calculator pune poza unui model care iti place figura și uitându-te la ea tu vei realiza ca vrei sa fii și tu la fel! În al doilea rând exclude pâinea din alimentația ta mănâncă dar putin2-3 hrinci pe zi! Exclude fas-foodul și bea cît mai multa apa! Ocupî-te cu sportul! Aleargă dimineața și sara, da ex p/t abdomen!
Succese, sper că te-am ajutat