| Enache_Andreea_1993 a întrebat:

Am si eu o problema, am fost racita acum 2 zile si nu am mancat nimic, acum ma simt cat de cat ok dar nu ma lasa o durere in capul pieptului care la un interval de timp imi da un junghi iar si iar. Ce inseamna durerea asta? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Poate fi un simptom al raceli daca te doare si in mana stanga e de la inima