| cosmin_1449 a întrebat:

Am si eu o problema cu stomacul face un zgomot dupa fiecare masa si sunt si balonat si nu stiu cum sa scap de zgomotul acesta asi dori tratament naturist ce pareri aveti.Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Incearca ceai de menta sau de anghinare si nu manca alimente grele care fermenteaza(lapte dulce, fast food, fasole, varza, mazare)

| Hakuouki a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa mergi la doctor, simptome simple pot ascunde probleme complicate. Doamne fereste de asa ceva.

| Blamely a răspuns:

Incearca ceva ceaiuri, ar trebui sa aiba in locurile cu tratamente naturistice, insa daca nu-si revine deloc du-te la medic.