| alexandrapanduta a întrebat:

Bună,am un coș la tâmplă și nu se sparge si mi-e frica sa apas mai tare ca poate fac ceva la tâmplă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Lasa-l in pace pana colecteaza! Poti sa grabesti colectarea incalzind foaie de ceapa intr-o tigae sau pe o plita. O incalzesti pana se rumeneste un pic (galbena nu maronie) si o lipesti cu leucoplast peste noapte. Ti-o spun din propria experienta.

2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

N-ai ce sa "faci" la tâmplă. Dar lasă coșul in pace, o să treacă.

| alexandrapanduta explică (pentru VoidEternal):

Zic gen sa nu apăs prea tare si sa nu știu, sa se rupă ceva