| anonim_4396 a întrebat:

am vazut ca pe capul penisului am niste bubite, sunt ff mici una langa alta, cat un varf de ac au culoare alb/galben. ce poate fi? am 16 ani si nu mi-am inceput viata sexuala
VA ROG ajutati-ma! crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Pai asta-i baiul:ca nu ai inceput viata sexala.Trage tu puternic la rame sa vezi cum dispar bubitele! devil

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Sfatul meu este sa mergi la medic totusi.
http://www.sfatulmedicului.ro/......ului_23494
Te pup!

| mcdeliric1 a răspuns:

Noi nu cred ca suntem in masura sa iti dam un raspuns. Cel mai bine ar fi sa mergi la doctor.

| lucianos222 a răspuns:

Salut, eu iti recomand sa te duci la doctor, nu inteleg de ce ai pus intrebarea aici, nu stiu daca vreo 20-30 se pricep la categoria "sanatate".