| AnnaBebitza a întrebat:

are ceva daca am mancat niste piept de pui si branza de vaca cu banana la ora asta? adica se depunde? oricum ma culc peste 1 ora 2 ca inca nu am somnhee hee dar stiam ca pieptul de pui poti sa il mananci la orice ora ca nu ingrasa, branza de vaca tot asa, nu e chiar asa de grasa...se depun toate astea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Teoretic daca mananci la ore tarzii se depune indiferent ce ai manca, depinde si de organismul tau

| AutumnDay a răspuns:

Intai de toate, nu iti mai face atatea griji, nu iti pune obsesiv intrebarea:,, Se depune, nu se depune?". Ideal ar fi sa nu mananaci la ore tarzii. Se spune ca mancatul tarziu da dependenta si vei fi tentata tot mai des sa mananci seara/noaptea.