| anonim_4396 a întrebat:

as avea si eu intrebare.Imi intarzie menstruatie de 2 saptamani, am o scurgere alba si urat mirositoare si am dureri ovariene ft dureroase.Mentionez ca am facut 2 teste de sarcina si amandoua au iesit negativ. Ce credeti ca ar putea sa fie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este o infectie genitala, probabil transmisa sexual (Trichomonas sau blenoragie). Ai luat-o in timpul unui act sexual neprotejat. Ea s-a agravat foarte tare si de asta ti-a dereglat si menstruatia. Trebuie sa ajungi cat mai urgent la ginecolog, fiecare zi care trece duce la o agravare si mai mare si la sanse tot mai mici de vindecare fara sechele.

| tyana a răspuns:

O infectie serioasa probabil o boala cu transmitere sexuala.Mergi urgent la ginecologie, din moment ce iti intarzie ciclul menstrual inseamna ca problema e cu adevarat grava.

| alexandra88 a răspuns:

Cunosc cazul, mergi la doctor si o sa-ti dea ovule si un tratament, nu te speria o sa te faci bine. Sanatate si ingrijeste-te!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu fie vreo sarcina extrauterina, sau cine stie, poate ai facut vreo infectie. cel mai bine, ca sa stai linistita mergi la un consult ginecologic.

| georgiana_5779 a răspuns:

Du-te la doctor