| pepy63 a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu daca a mai fost cineva diagnosticat cu esofagita cu reflux si gastrita la stomac, si daca s-a vindecat complet.In cat timp? A mai reaparut din nou boala? Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Sorinx a răspuns:

Parca gastrita am avut si eu la burta.Si am stat internat in spital vreo 4 zile

| pepy63 explică (pentru Sorinx):

Si te-ai tratat?