| ionutzz1994 a întrebat:

As vrea sa stiu daca are ceva daca beau o bere dupa 5 ore dupa ce am luat Aulin? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| selena05 a răspuns:

Sal! daca pofta te chinuie si este numai una, eu te inteleg, nu are nimic in sensul ca nu ti se intampla nimic doar ca poate anula din efectul medicamentului.tu decizi.O seara faina si daca totusi te apuci de bere bea o gura si pentru mine happy

6 răspunsuri:
| SuperChocoCherry a răspuns:

Una cred ca nu are nimic, dar in mod normal nu e prea bine!

| mixxjim a răspuns:

Bea fara alcool si le rezolvi pe amandoua big grin

| Niiiicu a răspuns:

Nu prea este bine macar 8 ore dupa ce ai luat o pastilahappy

| Empathizer a răspuns:

Nu are nicio legatura. Daca ai peste 18 ani, poti sa bei linistit o bere, chiar si doua. Numai sa nu bei pana te imbeti.

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Bea linistit de patit nu patesti nimic grav atata doar ca nusi face efect medicamentu si poate te doare un pic capu daca bei mai mult...

| HenriCoandaTimisoara a răspuns:

Cat timp esti sub tratament ar fi bine sa nu bei alcool