| BlackMamba24 a întrebat:

As vrea sa stiu daca mai cresc, sa-mi ziceti dupa ce vad daca mai cresc asta vreau sa stiu, Am 12 ani si 10 luni, 1.87 m descaltat, 1.90 incaltat. Bine facut, detenta 70 cm, 82 KG. Apropo fac baschet de performanta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Unicucebeea a răspuns:

Woww,eu am 13 ani si 170 laughingSi credeam ca-s prea inalta laughing:O:O Si da, e posibil sa mai cresti maxim pana la la 1.95 big grin