| LazyJohnny a întrebat:

.as vrea sa stiu dupa cat timp dispar pistruii daca ma dau cu crema pentru pete si pistrui Gerocossen? Am citit pe mai multe site`uri ca este destul de buna si as dori si eu sa incerc..si de cate ori pe zi sa ma dauthinking dimineata si seara? thinking asta chiar nu am gasit pe niciun site..ma puteti ajuta? mersi frumos:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 8Alexandra22 a răspuns:

Nu poti scapa de pistrui este un dar. Eu am incrcat tot felurile de creme si nu a mers.