| BuffaloSoldier a întrebat:

Astazi m-am lovit la cot si mi-a aparut o bubita de culoarea pielii si ma ustura cand o ating. E grav? Sau ce pot face sa imi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu-i nimic grav. O sa-ti treaca peste cateva zile.

| n1445 a răspuns:

Timpul le vindeca pe toate. Ai rabdare...

| Mih4IxD a răspuns:

A-ti fost cumva crescuti in puf in palat si nu stiu eu? laughing))) Doamne noi cand eram mici si ne loveam, plangeam si gata, dupa un timp trecea. wtf