| Smileyouarebeautiful a întrebat:

Ati avut vreodata depresie? Daca da, atunci de ce si cum ati trecut peste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kisie a răspuns:

Buna da am avut depresie atunci cand simteam ca toti isi bat joc de mine si cand toti erau impotriva mea dar prietenele mele ma-u sfatuit sa ii ignor si bineinteles mi-a luat ceva timp sa uit dar am reusit sa scap de depresie

| KidaaSkizzo a răspuns:

Hi!
Nu am avut depresii, dar te sfatuiesc sa te distrezi.
Poti iesi in oras cu prietenii, sa te uiti la comedii sa asculti muzica vesela, incearca sa canti, sa dansezi, sa desenezi.
Plimba-te happy
Si inca ceva : incearca sa citesti ceva...E relaxant.
Sper ca te-am ajutat! Baftawinking
Funda?