| cosminaelena99 a întrebat:

Buna,ati pute sa-mi recomandati niste trucuri sau curi pentru a scapa de grasimea abdominala, vara asta vreau sa merg la mare cu un grup de prieteni si vreau sa scap de grasimea abdominala chiar daca abia se obeserva ca m-am ingrasat putin ma cam jeneaza sad multumesc anticipat happy :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, practică un sport de masă.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu vreau sa scap, nu fa abdomene ca afecteaza coloana,mergi pe jos,fugi dimineata,fa flotari, eu recomand sala unde sa faci efort sa simnti oboseala sti cum e cand numai poti sa faci nimic sa curga transpiratia sa arzi grasimea aia, o sa faci muschi si o sa arati bine, pana acolo trebuie sa ne punem pe sport, eu am descarcat un program dar era prea greu m-am lasat desi ma enerveaza grasimea absominala sa nu iei pastile pentru slabit

| Dismally a răspuns:

Ce-s alea "curi"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Scapi de grasimea abdominala printr-o alimentatie mai sanatoasa si sport zilnic.
Te pup!

| Lionsgate a răspuns:

Taie din alimentatia care contine multe kalori, si daca vrei sa scapi fa exercitiul asta http://www.youtube.com/watch?v=r1XTyl7HcuI daca chiar vrei sa scapi.

| didicriss a răspuns:

Nu poti sa slabesti doar intr.un loc...trebuie sa slabesti peste totwinking

| cosminaelena99 explică:

Multumesc tuturor :* sport deja fac in fiecare zi, dar imi puteti da niste idei cam ce putea sa mananc si ce produse au cele mai putine calorii? :*

| Elena00100 a răspuns:

Sa fai cat de mult sport happy, sa mananci sanatos.happy