| claudyyya a întrebat:

Buna,buna aveti idee daca găsesc in Germania anticonceptionale Belara? Ele fiind fabricate in Germania?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se găsesc :
https://www.google.de/#q=Belara+0.03+mg+preis

http://www.shopmania.de/shopping?q=Belara+0.03+mg

Toate cele bune!

2 răspunsuri:
| CezarinaLunaria a răspuns:

Anticoncepționale fabricate în Germania și Germania să nu le aivă în magazine...cam ciudat, nu?

| JonSnow a răspuns:

Daca esti tanara si nu lua nici un fel de pastile! Crede.ma si eu am iubita si am insistat sa ia pastile am intrebat 2 medici (prieteni de familie si nu sunt recomandate)