| Rallu29 a întrebat:

Bună! A folosit cineva anticoncepționale Belara? Ce "experiențe" aveți cu ele? Mi-au fost recomandate de medicul ginecolog și vreau sa știu cu care dintre reacțiile adverse v-ați confruntat in primele luni de administrare. Mulțumesc!

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sa stii ca reactii adverse au toate, iar acestea apar in functie de tipul tau de organism, de cum reactioneaza acesta, nu in functie de brand.Sa speram ca nu te vei confrunta cu prea multe dintre ele.