| TheHobbitNZ a întrebat:

Buna.
Care este cel mai tare și mai bun la preț cabinet stomatologic din Cluj? Adică să aibă de toate, vreau și aparat dentar, etc.
Mulțumesc anticipat.
Și cam cât credeți că mă costă să-mi fac toată dantura? Aparat să-i îndrept și restul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu exista cel mai tar, cel mai mare cel mai cel. Sunt cabinete si cabinete

| Violleta2022 a răspuns:

Suni la fiecare cabinet dentar din zona unde locuiesti si ceri preturi, fiindca fiecare carbinet are propriile tarife.
Cu cat cabinetul este mai mare si mai pompos, cu atat preturile sunt mari si tari, in special cele din centrul orasului, unde merge clientela bogata.
Preturi mici au cei de la periferia orasului, unde stai oamenii mai putini avuti si tarifele medicilor sunt evident mai mici si accesibile tuturor.