| LiLWayne17 a întrebat:

Care stie vreun Remediu contra Gripei. Ma doare capu ingrozitor.de 5 zile in-coace un remediu. in afara de pastile ceva :? da nu pastile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mx3 a răspuns:

Ceai cald cu multa miere si lamaie. Dar daca te mai doare capul trebuie sa mergi la doctor...

6 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Da un remediu bun pentru tine. popamicina gropamicina si zeama de clopot

| SelluMarrie a răspuns:

Dragul meu aceste simptome pe care ai zis ca le ai sunt asemanatoare cu cele ale pneumoniei.Si eu am avut pneumonie si ma durea in spate rau de tot si tuseam intruna.Cel mai bine e sa te duci la doctor! Numai bine :*

| LiLWayne17 explică:

Pai cum ar fi acum.am 36.2 grade C temperatura corpului,tuse, dureri de spate(cand tusesc ma dor plamani)si ma doare capu ( fruntea asa simt eu), si ametesc putin...ce poate fi

| LiLWayne17 explică:

Simtomele care le am acum: Tuse, 36. 2temperatura corpului,dureri de spate (cred ca plamani gand tusesc ma doare asa simt). durere de cap (fruntea ), si imi curge nasu, ce poate fi?

| LiLWayne17 explică:

E bine Sa fac Frectie Cu Otet vreau un tratament care sa ma faca bine repede. vreau sa ma duc la scoala. stau acasa de Lunicrying

| LiLWayne17 explică:

Aha inteleg cu dusu la doctorwinking Da nu-mi place spitalele. nici sa nu aud.sau de internare cat ar trebui sa stau internat
?