| andrei2808 a întrebat:

Buna. Cat costa in medie o consultatie la medicul dermatolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ajja a răspuns:

Daca te duci cu bilet de trimitere de la medicul tau de familie doar duci biletul dermatologului si poti sa mergi la control pe gratis. Doar medicamentele pe care ti le da pe rețeta le cumperi tu

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

150-200 de lei

| SharpEagle a răspuns:

Depinde daca te duci la medic primar, la medic specialist sau la profesor.
Da, poate pleca de la 100 de lei, dar mergei si pana la 3-400 lei.

| Stefan927 a răspuns:

Eu am fost la o clinica privată, si pe consultație am dat 100 lei, + medicamentele care trebuie plătite

| Betty1992 a răspuns:

In jur de 180 lei