| plantezridichi a întrebat:

Îmi poate spune cineva cat costa in medie o consultație la dermatolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

între 70 și 150 în functie de oraș și clinică

| Simpatic a răspuns:

100-150 de lei, depinde foarte mult de cabinet, medic si evident nu in ultimul rand de zona (oras, localitate etc)

| alina2k18 a răspuns:

La privat minim 150 lei si poate urca si pana la 400 lei.

| Furnicuta000 a răspuns:

In Bucuresti in jur de 150 lei, depinde de ce clinica este

| WhiteLife a răspuns:

Mergi la medicul de familie și îți dă trimitere, e gratuit. Sau cauta pe.net clinici de dermatologie din orașul tău și uită-te la lista de preturi, dar în general, cam pe acolo se învârte suma, cum s-a spus mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100-150 de Ron cu trimitere de la medic de familie e gratuit

| InvatamProgramare a răspuns:

Eu la clinica privata anul treut am dat 150 de lei in Bucuresti