| Mmarryy a întrebat:

Ce credeti ca ajuta mai mult sa faci pentru a slabi: aerobic sau fitness?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Salut. Aerobic, obligat. Daca vei vrea sa-ti modelezi corpul, ca si masa, musculara, atunci este bine sa faci, Fitness. Ce conteaza cel mai mult, este ca faci. Cinste tie. Dar, sa nu te superi pe mine, nu fac pe desteptul dar am o arecare experienta, indiferent ce sport vei face, incearca sa nu lasi la oparte coarda si bazinul. Daca se poate sa faci coarda alergand. Te va ajuta enorm. Inca odata, bravo tie. Corpul spune foarte multe despre un om. Pa

8 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Clar aerobicul.

| madalinutza a răspuns:

Fitness happy

| smilerz19 a răspuns:

Cred ca fitnessul, pentru ca am vazut fete care fac aerobic si erau slabe dar aveau muschi si asta arata urat la o fata.
Dar cred ca trebuie putin din fiecare.
Succes!

| marya a răspuns:

Sigur ca da!

| ramitzu a răspuns:

Eu cred ca fitness. Dar cu conditia sa iti placa sportul. Si cand faci chestia asta sa nu te simti stresata de faptul ca trebuie neaparat sa slabesti. Steresul nu ajuta!happy

| AndyNyappy5 a răspuns:

Aerobicbig grin fitnessul din cate stiu intareste masa musculara. mie una nu`mi plac nici persoanele care fac atletism pentru ca nu au grasime, au muschi si pentru o fata se vede urat sa fie asa... pachetele. asa cred, ca e mai bun aerobicul. nu sunt sigurabig grin

| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Iti recomand XBody deoarece sunt suficiente doar 4 sedinte de 20 minute pentru a vedea rezultatele dorite, iar 20 de minute de antrenament sunt echivalentul a 6-7 ore de antrenament intens. Eu sunt la a 4-a sedinta si se vad rezultatele. Iti recomand www.tome.ro

| nicolll a răspuns:

Aerobic, firnesul e daca vrei sa te mentii la kg care le ai in prezent