| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca ma va ajuta sa slabesc mai repede si mai frumos, fitness sau aerobic?

10 răspunsuri:
| andreea_8479 a răspuns:

Aerobic
dar nu numai... evita fainoasele sh fast food, bea apa, mananca fructe, seara mananca cu 2-3 ore pana sa t bagi la somn

succes

| Irina a răspuns:

Incearca tae-bo. arzi cele mai multe calorii.

| Sara a răspuns:

Aerobic, clarbatting eyelashes

| Ralux a răspuns:

Fitnessbig grin...

| cutza a răspuns:

Pai pe linga un regim alimentar echilibrat ar trebui sa le incerci pe ambele deoarece, daca nu ai incercat nici una pina acum, nu se stie ceti merge tie mai bine! Unele persoane slabesc mai repede facind fitness si mai greu facind aerobic altele invers, depinde cum organismul tau suporta! ASa ca ai grija ce incerci, fitness sau aerobic trebuie ca tu sa poti tine pasul! SUCCES!

| dispe a răspuns:

Foamea!

| ioana17bebe a răspuns:

Eu zic sa fugi seara si sa mananci cat mai sanatos...

| alexam_6450 a răspuns:

Un regim alimentar adecvat- fara excese, hidratarea corpului- 2 litri de apa pe zi, si eventual niste miscare....jogging, finessul este foarte bun daca este facut cu supraveghere, aerobic, inclusiv sporthappy

| lexandra a răspuns:

Eu una iti recomand gimnastica in apa. Imbina miscarile de aerobic cu inotatul. Slabesti in timp record, nu ai febra musculara, si te distrezi pe cinste. Insa daca ar fi sa aleg intre cele doua optiuni postate de tine, as spune aerobicul, dar te oboseste ingrozitor.