| KidutzzZuu a întrebat:

ce imi recomandati impotriva caderi parului'. d la placa.sau.ma rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| danutza a răspuns:

Posibil din cauza lipsei de calciu sa iti cada parul ...foloseste un sampon bun daca nu mergi la medic trebuie sa iti recomande ceva impotriva asta happy... oricum caderea parului e ceva normal happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

La farmacie se gaseste un sampon Revalidwinking impotriva caderii parului
dar cel mai bine e sa faci si tu o pauza si sa nu ti-l mai faci cu placa un timpbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia legatura cu o coafeza si intreaba sau la medicul de familie

| ovidiu22 a răspuns:

Sa renunti la placa...sau sa o folosesti mai rar si sa te speli cu ulei de masline pentru regenerare