| Alina780 a întrebat:

Ce parere aveti de Memo plus? Chiar te ajuta sa reți mai bine si sa ai o memorie de lunga durata? Pe voi v-a ajutat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Are efect placebo, daca ai nevoie cu adevarat ia Tonotil, Piracetam. complex de B-uri

| sierra1 a răspuns:

Da, eu am luat și așa bine mi-a prins!
Dar nu îmi mai amintesc cât timp am luat nici ce doză. De fapt nu-mi mai amintesc nici de ce dreak l-am luat. happy

| MihaiNicu23 a răspuns:

Te ajuta dar sa le iei cel putin o luna.

| Morpheu a răspuns:

Nu știu dacă sperii neapărat, dar am o boală pe medicamentul ăsta.
Eu am impresia că mi-a stricat creierul mai mult decât să mă ajute.
Adică nu m-a ajutat deloc și ba chiar de atunci am impresia că uit mai mult.