| AnemonaP a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta dieta? http://lyla.ro/diete/dieta-care-te-slabeste-10-de-kilogr ame-in-13-zile/ Ar functiona?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Anonima784 a răspuns:

Buna, nu cred ca ar functiona aceasta dieta, deoarece te duce la prea multi bani si in plus poti slabi facandu-ti un program sportiv. Adica in fiecare dimineata, dupa-amiaza si seara sa faci cate 30 de exercitii fizice, de exemplu flotari, genoflexiuni, abdomene. Acestea sunt cele mai bune. Poti face acest lucru timp de 13-20 zile si ai sa vezi ca va functiona.Si incearca sa nu mananci grasimi sau carne, cartofi prajiti. Funda?