| Raul01 a întrebat:

Ce parere aveti despre asta? http://www.evenimentul.ro/articol/cel-mai-inalt-copil.ht ml ...Eu unu am ramas masca

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| deeeeeebora a răspuns:

Noi romanii trebuie' sa ne schimbam mentalitatea, si sa acceptam ca pe ceva normal oamenii diferiti de noi.e uluitor sunt de acord
ex:oamenii negri,prea grasi,mici(liliputanii),inalti,slabi,urati, frumosi
toti suntem aceiasi, dar forme diferite

| ii a răspuns:

2 ani jumate?

Woow :O

| NoMusicNoLife a răspuns:

Ioi. naspa straight face

| Kid_4219 a răspuns:

Masca? Eu as zice... uluita, Eu sunt de aproape 7 ori mai mare ca el si am cu mult mai putine kg, si abia am 1, 36 (si el la 2 ani are cu un cm mai putin ca mine)

| GirlsJustWannaHaveFun a răspuns:

Ala o incaput in burta la măsa...cred ca maicasa ar trebui sa fie giganta.parerea mealaughing