| Laariss a întrebat:

cine imi poate da si mie va rog cateva exercitii pentru arderea grasimilor de pe intreg corpul in cel mai scurt timp? video you tube ceva! Multumesc!
Fuundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kracadille a răspuns:

Buna! Ar trebui sa faci sport, de exemplu sa alergi. Dureaza destul de mult pana arzi grasimile, dar merita. Sper ca te-am ajutat.happy

1 răspuns:
| LovelySmile98 a răspuns:

Incearca asta: http://www.youtube.com/watch?v=p1DuYw8dxZs
Poti cauta mai multe pe net, scrii doar "exercitii pentru slabit" si gata.